प्रदेश ५ प्रयोगशालाबाट मात्र रुपन्देहीमा थपिए ११ संक्रमित, २ जना चिकित्सकमा संक्रमण पुष्टि

0
352

बुटवल । पछिल्लो २४ घण्टामा रुपन्देहीमा ११ जना नयाँ कोरोना संक्रमित थपिएका छन् । संक्रमितको कन्ट्याक्ट ट्रेसिङमा परेकाहरुको पीसीआर परीक्षण गर्दा बिहिबार ११ जना संक्रमित थपिएको स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीले जनाएको छ ।

बिहिबार थपिएका संक्रमितमा २ जना चिकित्सक रहेको र अन्यको ठेगाना नखुलेको प्रदेश ५ जनस्वास्थ्य प्रयोगशाला प्रमुख तथा स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीका प्रमुख डा. राजेन्द्र गिरीले जानकारी दिए । गिरीका अनुसार अपरान्ह ४ बजे सम्म प्रदेश ५ जन स्वास्थ्य प्रयोगशालामा भएको पीसीआर रिपोर्ट प्राप्त भएको तर लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल र नेशनल प्याथ ल्यावको रिपोर्ट आउन बाँकी रहेको छ ।

उता बुटवल उपमहानगरपालिकाका निमित्त स्वास्थ्य शाखा प्रमुख गिता पाण्डेले बिहिबार ४ बजे सम्म उपमहानगरमा ३ जना नयाँ संक्रमित थपिएको बताएकी छिन् । वार्ड नम्बर ११ मा २ जना र वार्ड नम्बर १२ मा १ जना संक्रमित थपिएको पाण्डेले बताईन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here